IV NIEDZIELA ZWYKŁA: 29 stycznia

1. W minionym tygodniu odbywały się warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Bardzo dziękuję prowadzącej, wszystkim uczestnikom oraz rodzicom za umożliwienie swoim dzieciom uczestnictwa. Owoce pracy można obejrzeć na przygotowanej wystawie.

2. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli tzw. Święto Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na msze święte przynosimy świece. Msze święte o godz. 9:00 i 18:00. Rano o godz. 8:30 Godzinki ku czci NMP, po mszy wieczornej nabożeństwo adoracyjne – Godzina Święta, z racji na I czwartek miesiąca.

3. 3 lutego przypada I piątek miesiąca. Spowiedź i wizyty u chorych jak co miesiąc. Na mszę o godz. 18:00 zapraszamy dzieci, po mszy będzie spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

4. 4 lutego przypada I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8:00 do 16:00. Lista na adorację jest wyłożona na stoliku z gazetami. Proszę o wpisywanie się, byśmy wiedzieli czy wszystkie godziny są wypełnione.

5. Jutro ostatni dzień regularnej kolędy. Od godziny 15:00, we trzech, będziemy w Lubcu. Dlatego jutro, wyjątkowo, nie będzie adoracji o godz. 15:00. Od wtorku adoracja będzie codziennie od godziny 15:00 do 16:00. Wracają również msze święte wieczorne, czyli o godzinie 17:00 i 18:00. Gdyby ktoś chciał, można zgłosić się na tzw. kolędę uzupełniającą.