XIV Niedziela zwykła – 5 lipca 2020 r.

1. Dziś o godz. 14:00 ks. bp Ireneusz Pękalski odprawi sumę odpustową w kaplicy w Lubcu ku czci MB Nieustającej Pomocy. Natomiast o godz. 16:00 w kościele w Parznie młodzież naszej parafii otrzyma z rąk ks. bpa Ireneusza Pękalskiego sakrament bierzmowania.

2. Msza święta z modlitwą przez wstawiennictwo Sługi Bożej Wandy Malczewskiej dzisiaj o godz. 18:00.

3. Na czas wakacji zmienia się porządek Mszy świętych w kaplicach. W Mikorzycach o 10:30, w Magdalenowie o 14:00, w Lubcu o 15:00.

4. Zapraszam młodzież na wyjazd w Gorce, do Ochotnicy Dolnej, w dniach od 2 do 6 sierpnia. Koszt 200 zł. W programie chodzenie po górach, wejście na Turbacz, Lubań i Gorc.

5. Z powodu epidemii musimy jeszcze odrobinę przesunąć termin rozpoczęcia budowy podjazdu dla wózków oraz dla osób starszych. Planowane rozpoczęcie około 20 lipca. Proszę o modlitwę w tej intencji.

6. W przyszłym tygodniu będzie taca gospodarcza. Przeznaczona zostanie na roczne opłaty związane z parafialną stroną internetową oraz z transmisją z naszego kościoła.

7. Przy wyjściu z kościoła jest prasa katolicka, w zakrystii do odebrania Różaniec.

8. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp Stanisław Walenczak.