III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18 kwietnia 2021 r.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna oraz Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, tym samym rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Wszystko po to, abyśmy odkryli skarb, którym jest Słowo Boże zawarte w Piśmie Świętym. W naszej parafii spotkania biblijne odbywają się w poniedziałki o godz. 18:30. Zapraszamy.

2. W najbliższą sobotę po mszy wieczornej o godz. 18:30 kolejne nabożeństwo: Droga Światła. Pomaga ono w głębszym przeżywaniu Okresu Wielkanocnego i w odkrywaniu obecności pośród nas Zmartwychwstałego Pana. Podczas tego nabożeństwa rozważa się wydarzenia, które miały miejsce pomiędzy Zmartwychwstaniem a Zesłaniem Ducha Świętego.

3. Bóg zapłać za ofiary z jałmużny wielkopostnej w wysokości 3832 zł. Przeznaczymy je na cele charytatywne. Dziękuję również za ofiary na tace gospodarczą w wysokości 2358 zł., przeznaczymy je na spłatę kosztów ogrzewania. Serdeczne Bóg zapłać.

4. Przypominamy, iż w związku obowiązującymi obecnie obostrzeniami w naszym kościele, może przebywać jednocześnie 30 osób. Należy zachowywać dystans minimum 1,5 metra. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy liturgii mieli maseczki oraz dezynfekowali dłonie przed wejściem. Dziękując za zrozumienie prosimy o stosowanie się do tych regulacji.

5. Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć Konrad Artur Kutyba z parafii tutejszej i Marta Szydłowska z parafii Restarzew.

6. Przy wyjściu z kościoła czeka na nas prasa katolicka.

7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Mieczysława Ciesielskiego, wieczny odpoczynek…