ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚWIĘTEJ ANNY – 25 lipca
1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali parafię do odpustu oraz wszystkim, którzy w nim wzięli udział. Dziękuję: księżom z dekanatu, panu kościelnemu wraz z małżonką, Państwu Kucharskim, panom sprzątającym teren wokół kościoła, asyście, ministrantom, lektorom, chórowi, Panu organiście, orkiestrze z Magdalenowa, Żywej Róży, dzieciom komunijnym wraz z rodzicami, dziewczynkom sypiącym kwiatki, Pani Joli, strażom pożarnym, wszystkim parafianom i gościom.

2. Dziękuję mieszkańcom Domiechowic za posprzątanie kościoła, krypty i kwiaty.

3. Od poniedziałku do wczoraj, w naszej parafii, odbywał się plener malarski, Owoce artystycznej twórczości możemy podziwiać po mojej prawej stronie, gdzie znajduje się wystawa przepięknych ikon, które powstały w tym czasie. Znajdują się tam ikony Matki Bożej oraz świętej Anny. Bardzo dziękuję artystkom, że zechciały u nas ten czas przeżywać i serdecznie zapraszam ponownie. Drzwi naszej parafii są dla Was otwarte.

4. Osoby wyjeżdżające w góry, wraz z rodzicami, zapraszam na spotkanie informacyjne dzisiaj wieczorem, o godz. 19:00.

5. Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć:
  a) Marcin Politański, kawaler parafii tutejszej oraz Dominika Błaszczyk, panna     parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Bełchatowie
  b) Patryk Grudziński oraz Katarzyna Czajka, oboje z parafii tutejszej
  c) Sebastian Bajor, kawaler parafii św. Jana Pawła II w Ostrowcu Św oraz       Agnieszka Julia Sobczak, panna parafii tutejszej
  d) Michał Andrzej Papuga, kawaler parafii tutejszej oraz Julita Olejniczak, panna     MB Częstochowskiej w Zelowie
  e) Marcin Dawid Stanich, kawaler parafii św. Stanisława BM oraz Monika       Dominika Zochniak, panna parafii tutejszej
  f) Paweł Ariel Załęczny, kawaler parafii tutejszej oraz Agata Patrycja Łuczyńska,     panna parafii św. Stanisława BM

6. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na dzieła, które aktualnie prowadzi Caritas naszej archidiecezji.

7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej

9. W minionym tygodniu odeszła z naszej parafii śp. Eugenia Walczak, wieczny odpoczynek...